Contact

Contactgegevens Sport Vereniging Overbos 

sv Overbos
Sportpark Leenderbos
Leenderbos 101
2134 TZ HOOFDDORP
023-7430762

Wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretariaat@overbos.nl

Postadres: T.a.v. Secretariaat | Postbus 516 | 2130 AM | HOOFDDORP

Svp de medewerkers bij voorkeur per email benaderen. Voor urgente bestuurlijke zaken kan men de secretaris bellen. Voor informatie over voetbalmogelijkheden bij Overbos, inschrijvingen of uitschrijvingen contact opnemen met de coördinator.

Bedrijven die reclame willen maken voor goederen of services worden geacht dit per email of post te doen. Telefonische colportage wordt niet op prijs gesteld.

KANTINE en WEDSTRIJDZAKEN: 023-7430762

Voor vragen over wedstrijden: wedstrijdsecretariaat@overbos.nl

Voor vragen over trainingsschema: voetbalzaken@overbos.nl

Voor vragen over trainings- en wedstrijdmateriaal: materiaal@overbos.nl

BESTUUR
Voorzitter : Erik Daniels - voorzitter@overbos.nl
Secretaris: Joost van Hooft - secretaris@overbos.nl
Penningmeester: Stephan Homan - penningmeester@overbos.nl
Bestuurslid Voetbal : Peter Postema - bestuurvoetbalzaken@overbos.nl
Bestuurslid Algemene Zaken  : Danny Holla az@overbos.nl

Adviseur: Ron Spek - ronspek@planet.nl

MANAGEMENT
Voetbalzaken: Jorn Rakers - voetbalzaken@overbos.nl
Wedstrijdzaken: Marco kamerman - wedstrijdzaken@overbos.nl
Facilitaire Zaken: Vacaturefacilitair@overbos.nl
Horeca Zaken: Klaas Bonnes - kantine@overbos.nl
Sponsorcommissie: Arjen van Kalleveen - arjenvankalleveen@hotmail.com
Hoofdccordinator: Joost van Hooft - hoofdcoordinator@overbos.nl 

LEDENADMINISTRATIE ledenadmin@overbos.nl 
Karin Griekspoor - karin@overbos.nl 

KLEDINGFONDS
Jeroen Post - kledingfonds@overbos.nl

Communicatiecommunicatie@overbos.nl
ICT: Dick Steegman ict@overbos.nl
Hoofdredactie WebVacature redactie@overbos.nl

Facebook: https://www.facebook.com/svOverbos
Twitter: https://www.twitter.com/svoverbos

WEDSTRIJDSECRETARIAAT
Wedstrijdsecretariaat: Marco en Miranda Kamerman - wedstrijdsecretariaat@overbos.nl

SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE
Scheidsrechters Coordinator: Bart Mutsaers - scheidsrechters@overbos.nl

COÖRDINATOREN
Hoofdcoordinator: Joost van Hooft - hoofdcoordinator@overbos.nl 
Coördinator Minis
: Wimco Kras - mini-coordinator@overbos.nl
Coördinator O8  Pupillen: Amanda Rijpkema - o8-coordinator@overbos.nl
Coördinator O9  PupillenMartine Loos  - o9-coordinator@overbos.nl
Coördinator O10 Pupillen
: Joop van der Sman - o10-coordinator@overbos.nl
Coördinator O11 PupillenRene Veerman - o11-coordinator@overbos.nl
Coördinator O12 PupillenWendy brink - o12-coordinator@overbos.nl
Coördinator O13 Pupillen:
Susanne Folkerts - o13-coordinator@overbos.nl
Coördinator O14 Junioren
Jeroen post  - o14-coordinator@overbos.nl
Coör
dinator O15 Junioren: Floris Band - o15-coordinator@overbos.nl
Coördinator 016 Junioren: Joost van Hooft - o16-coordinator@overbos.nl
Coördinator O17 Junioren: Sten Ruijgrok o17-coordinator@overbos.nl
Coördinator 019 Junioren: Sten Ruijgrok- o19-coördinator@overbos.nl
Coördinator Heren :
Bart Mutsaerts - heren@overbos.nl
Coördinator G Afdeling
: Mariëlle van Deenen - g-coordinator@overbos.nl 
Coördinator Meiden O9/11/13: Hennie Metske - mo9-11-13-coordinator@overbos.nl
Coördinator Meiden O15/17: Marco Brink - mo15-17-coordinator@overbos.nl
Coördinator Meiden O19: Melanie Hoffman - mo19-coordinator@overbos.nl
Coördinator Dames : Melanie Hoffman - dames@overbos.nl


Toernooicommissie: Peter Postema - toernooien@overbos.nl
Materialen: Glenn Loe - materiaal@overbos.nl 
Evenementen nummer : +31 6 13007121.

VOETBALZAKEN
Hoofd Voetbalzaken: Jorn Rakers -  voetbalzaken@overbos.nl 
Technisch Coördinator Bovenbouw (O15 - O19): vacature - tcbb@overbos.nl
Technisch Coördinator Middenbouw (O13 - O14 & MO15) Lieselotte Wels - tcmb@overbos.nl
Technisch Coördinator Onderbouw (O8 - O12): Mario Jamett - tcob@overbos.nl
Technisch Coördinator Keepers: Peter Postema - tckeepers@overbos.nl

SPONSOR ZAKEN
Manager Sponsorcommissie: Arjen van Kalleveen - arjenvankalleveen@hotmail.com 
Sponsorcommissie: Jan Bastiaansen sponsoring@overbos.nl 

COMMISSIE NORMEN EN WAARDEN
Joost van Hooft - secretaris@overbos.nl
Kees Rakers
Susanne Folkerts
Joop van der Sman

Vertrouwenspersoon
Mariska Meijer - te bereiken via info.mystone@kpnmail.nl of 06-11270873

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!