Contact

Contactgegevens Sport Vereniging Overbos 

sv Overbos
Sportpark Leenderbos
Leenderbos 101
2134 TZ HOOFDDORP
023-7430762

Wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretariaat@overbos.nl

Postadres: T.a.v. Secretariaat | Postbus 516 | 2130 AM | HOOFDDORP

Svp de medewerkers bij voorkeur per email benaderen. Voor urgente bestuurlijke zaken kan men de secretaris bellen. Voor informatie over voetbalmogelijkheden bij Overbos, inschrijvingen of uitschrijvingen contact opnemen met de betreffende coördinator. Zie onder voor een overzicht.

Bedrijven die reclame willen maken voor goederen of services worden geacht dit per email of post te doen. Telefonische colportage wordt niet op prijs gesteld.

KANTINE en WEDSTRIJDZAKEN: 023-7430762

Voor vragen over wedstrijden: wedstrijdsecretariaat@overbos.nl

Voor vragen over trainingsschema: voetbalzaken@overbos.nl

Voor vragen over trainings- en wedstrijdmateriaal: materiaal@overbos.nl


BESTUUR

Voorzitter : Erik Daniels - voorzitter@overbos.nl
Secretaris: Joost van Hooft - secretaris@overbos.nl
Penningmeester: Elfi Schelling - penningmeester@overbos.nl
Bestuurslid Voetbal : Peter Postema - bestuurvoetbalzaken@overbos.nl
Bestuurslid Algemene Zaken  : Danny Holla az@overbos.nl

Adviseur: Ron Spek - ronspek@planet.nl

MANAGEMENT
Voetbalzaken: Jorn Rakers - voetbalzaken@overbos.nl
Wedstrijdzaken: Marco kamerman - wedstrijdzaken@overbos.nl
Facilitaire Zaken: Michel Hin- facilitair@overbos.nl
Horeca Zaken: Klaas Bonnes - kantine@overbos.nl
Sponsorcommissie: Victor Maassen - sponsoring@overbos.nl
Hoofdcoördinator: Joost van Hooft - hoofdcoordinator@overbos.nl

LEDENADMINISTRATIE ledenadmin@overbos.nl 
Mini's tm JO13: brigitte@overbos.nl
JO14 tm JO23 , G- Leden, MO9 tm MO19 / Vrouwen ,
Senioren, Walking Football en Zaalvoetbal: Karin Griekspoor - karin@overbos.nl 

LEDENWERVING: Mascha Roubos & Oene de Vries - ledenwerving@overbos.nl

KLEDINGFONDS
Jeroen Post - kledingfonds@overbos.nl

Communicatie:  Rene Ouwerkerk - communicatie@overbos.nl
ICT: Dick Steegman, Castor de Kroon - ict@overbos.nl
Hoofdredactie WebVacature redactie@overbos.nl

Social Media: Rene Ouwerkerk - socialmedia@overbos.nl
Facebook: https://www.facebook.com/svOverbos
Twitter: https://www.twitter.com/svoverbos

WEDSTRIJDSECRETARIAAT
Wedstrijdsecretariaat: Marco Kamerman - wedstrijdsecretariaat@overbos.nl

SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE
Scheidsrechters Coordinator: Bart Mutsaers - scheidsrechters@overbos.nl

COÖRDINATOREN
Hoofdcoordinator: Joost van Hooft - hoofdcoordinator@overbos.nl 
Coördinator Minis
: vacature - mini-coordinator@overbos.nl
Coördinator O8  Pupillen: Wimco Kras - o8-coordinator@overbos.nl
Coördinator O9  PupillenAmanda Rijpkema  - o9-coordinator@overbos.nl
Coördinator O10 Pupillen
: Martine Loos - o10-coordinator@overbos.nl
Coördinator O11 Pupillen: Joop van der Sman - o11-coordinator@overbos.nl
Coördinator O12 Pupillen: Rene Veerman - o12-coordinator@overbos.nl
Coördinator O13 Pupillen:
Wendy Brink - o13-coordinator@overbos.nl
Coördinator O14 Junioren
Susanne Folkerts  - o14-coordinator@overbos.nl
Coör
dinator O15 Junioren: Jeroen Post - o15-coordinator@overbos.nl
Coördinator 016 Junioren: Floris Band - o16-coordinator@overbos.nl
Coördinator 018 Junioren: Joost van Hooft - o18-coördinator@overbos.nl
Coördinator Heren :
Bart Mutsaerts - heren@overbos.nl
Coördinator G Afdeling
: Marlene Timmers - g-coordinator@overbos.nl 
Coördinator Meiden O9/10/11/13: Hennie Metske - mo9-11-13-coordinator@overbos.nl
Coördinator Meiden O15/17: Marco Brink - mo15-17-coordinator@overbos.nl
Coördinator Meiden O19: Melanie Hoffman - mo19-coordinator@overbos.nl
Coördinator Dames : Melanie Hoffman - dames@overbos.nl


Toernooicommissie: Peter Postema - toernooien@overbos.nl
Materialen: materiaal@overbos.nl 
Evenementen nummer : +31 6 13007121.

VOETBALZAKEN
Hoofd Voetbalzaken: Jorn Rakers – voetbalzaken@overbos.nl
Technisch Coördinator Bovenbouw (JO16 – JO19): Sten Ruijgrok – tcbb@overbos.nl
Technisch Coördinator Middenbouw (JO13 – JO15): Robin Arnold – tcmb@overbos.nl
Technisch Coördinator Onderbouw (JO8 – JO12): Mario Jamett – tcob@overbos.nl
Technisch Coördinatoren Meiden: Patrick de Groot, Jan Kraan en Hennie Metske – tcmeiden@overbos.nl

SPONSOR ZAKEN
Sponsorcommissie: Victor Maassen - sponsoring@overbos.nl - 0622881351

COMMISSIE NORMEN EN WAARDEN
Joost van Hooft - secretaris@overbos.nl
Kees Rakers
Susanne Folkerts
Joop van der Sman

Vertrouwenspersoon
Mariska Meijer - te bereiken via info.mystone@kpnmail.nl of 06-11270873

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!